Vyber region:
Vyhledávání:

Acantha

Malletova 1141
190 00 Praha 9 - Vysočany
okres Praha 9

Zobrazit adresu na mapěMobil:
777 920 028 SMS zdarma Vodafone

E-mail:
Napsat masážnímu salónu  e-mail ... vera.spalova.kucharova@seznam.cz

WWW:
www.acantha-masaze.cz

Popis:

Centrum masáží a terapií pohybového aparátu se nachází v přízemí sportcentra Step naproti bowlingové recepci.

Základem našich terapií a masáží je snaha odkrýt skutečné příčiny Vašich obtíží, zohledňujeme:

o genetický vliv na váš zdravotní stav
o pohybové stereotypy a návyky
o psychosomatickou příčinu
o stravovací návyky


Zakládáme si na osobním přístupu našich terapeutů i na profesionálně vybudovaném prostředí určené pro psychické uvolnění od každodenních starostí, uvolnění svalového napětí, ale i pro cvičení, které je mnohdy jediným řešením pro kompenzaci a nápravu vadných pohybových návyků.

Těší se na Vás tým profesionálních terapeutek. Více:
http://www.acantha-masaze.cz/terapeutky

Speciality podniku

Díky dvěma separátně zařízeným místnostem,se můžete na masáž objednat současně s někým blízkým.

V obou místnostech při masáži sledujete ladné pohyby krásných barevných rybiček, které vidíte na monitoru zabudovaném do podlahy.

Při všech masážích používáme horký přírodně parfémovaný olej.


Metody a techniky:

o Zdravotní masáže
o Regenerační a relaxační masáže
o Dárkové poukázky
o Breuss masáž
o Dorn metoda
o Reflexní terapie
o Čínská tlaková masáž
o Masáže pro těhotné
o Speciální terapi pro golfisty a tenisty
o Lymfatická masáž- lymfodrenáž
o Reiki
o Cvičení SMSystém
o Čínská medicína Tianshi
o Psychoterapie
o Luxusní čokoládová masáž
o Detoxikační medová masáž
o Aroma masáž
o Indiská antistresová masáž
o Havajská masáž Lomi lomi
o Thajská masáž
o Masáž horkými lávovými kameny
o celotělové peelingové masáže
o Wellnes masáže a programy
o Výklad karet Osho zen Tarot
o Lifting obličeje a dekoltu
o Esthe formo
o Parafínové zábaly


Více informací o našich technikách a terapeutech naleznete na www.acantha-masaze.czVybavení:

Profesionálně vybudovaném prostředí je vyladěno pro možnost dokonalé relaxace- hudba, svíčky, tlumené světlo, akvárium, zelené rostliny, krémové teplé barvy, doplňky ze dřeva.

Ale i pro možnost profesionálního přístupu.
Karty klientů vedené elektronicky, elektronický objednávkový systém, modely páteře a obratlů pro možnost klientů pochopit své obtíže.
Dostatek prostoru pro cvičení, nahřívací lampa atd.
Samozřejmostí jsou sprchy v obu místnostech pro terapie.

V obou místnostech při masáži sledujete ladné pohyby krásných barevných rybiček, které vidíte na monitoru zabudovaném do podlahy.Ceník:

http://acantha-masaze.cz/cenik

volné termíny naleznete na odkazu
http://www.acantha-masaze.cz/system/

nebo Vám v pracovních hodinách je k dispozici recepční, která s Vámi vhodnost terapie či masáže osobně prokonzultuje

DÁRKOVÉ POUKÁZKY na všechny naše terapie a masáže.
Dárkový poukaz můžeme vystavit i na Vámi zvolenou libovolnou částku.
Více naleeznete v odkazu:
http://www.acantha-masaze.cz/poukazkyOtevírací doba:

pondělí - pátek 8.00 - 23.00
sobota - neděle 9.00 - 23.00

Zakoupit dárkové poukázky můžete v pracovní době po telefonické domluvě.
více v odkazu:
http://www.acantha-masaze.cz/poukazkyFotografie:
 
místnost pro terapie I  místnost pro terapie II  masáže 
 
cvičení  čokoládová masáž 
 

Komentáře návštěvníků:

16.1. 2014 10:55
Mgr. SLÁDKOVÁ Kateřina

Po třech letech bolestí hrudní a krční páteře, brnění rukou, mi v Acanthtě pomohly. od lékařů jsem měla předepsáno užívat léky, mazala se mastni, dostávala jsem obstřiky, chodila na nicnepomáhající rehabilitace do nemocnice.
Zde již po první terapii jsem cítila značnou úlevu a po po měsíci cvičení a terapeutických masáží jsem bez bolestí. S vděkem děkuji a všem, kteří mají bolesti a chtějí od nich pomoci, rehabilitaco zde doporučuji.
19.12. 2013 11:25
Mudr. Anna Jánská

Děkuji za terapie, které mě zbavily několikaročních bolestí a potíží. S kterými si zdravotnictví, v kterém sama provozuji svoji praxi, bohužel nedokázalo poradit. Děkuji terapeutce Lucce a Zuzce u kterých jsem terapii podstupovala po skvělém úvodním vyšetření u samotné paní majitelky Věry Špálové. Přeji Acanthtě hezké svátky a stejně úspěšný nový rok. Mudr. Anna Jánská
4.12. 2010 12:05
Ondřej Dvořák

Doporučuji !!
Velmi milá terapeutka, vynikající přístup a hlavně perfektní masáž !!
21.11. 2010 15:07
JENIŠOVÁ DANIELA

PŘIDÁVÁM SE K MILOVNICÍM ČOKLÁDOVÉ MASÁŽE V ACANTHA SALONU. ÚČINEK PRO POKOŽKU JSEM VNÍMALA VELMI SILNĚ- ZJEMNĚNÍ, VYHLAZENÍ, HEBKÁ,PRUŽNÁ NA DOTEK. PROCEDURU JSEM PROŽILA ASI TAKTO-KRÁSNÉ PROSTŘEDÍ,PŘÍJEMNÁ MASÉRKA, OPEČOVÁNÍ CELÉHO TĚLA, UVOLŇUJÍCÍ MASÁŽ ÚPLNĚ CELÉHO TĚLA, VŮNĚ ČOKOLÁDY PO CELOU DOBU, HUSTÝ TEPLÝ VOŇAVÝ ZÁBAL Z ČOKOLÁDY, KAVALITNÍ HOLANDSKÁ ČOKOLÁDA DO PUSY, DÁREK NA CESTU DOMŮ. BYLA JSEM DOJATA, NENALEZLA JSEM CHYBU. SKVĚLÝ ZÁŽITEK, ALE TAKÉ DOKONALÁ PÉČE O POKOŽKU CELÉHO TĚLA. DOPORUČUJI, KUPUJI JAKO DÁRKY NYNÍ K NAROZENINÁM A VÁNOCŮM.
21.11. 2010 12:24
Kopáčová Karolina

Čokoládovou masáž jsem dostala k narozeninám. Myslela jsem, že to je komerční záležitos, měla jsem předsudky. nyní mi nezbývá nic jiného, něž přiznat, že péče i pocity při masáži a stav pokožky ještě měsíc po masáži se rovnají nepoznanému luxusu. Pžeji všem, aby toto poznali! Doporučuji čokoládovou masáž. Karolina Kopáčová
14.9. 2010 17:26
Baron J.

Doporučuji zakoupení dárkových poukazů, jsou mými oblíbenými dárky, kterými vždy potěším a jsou oceněny.
31.5. 2010 19:39
Pavlík Stanislav

I já se připojuji k těm co za dárek do tohoto centra sklidili od své ženy uznání. Jen pozor na to, nyní již platím za jakousi kúru na hubnutí:)
21.5. 2010 21:49
Čejková Aneta 32let

Ráda pečuji o své tělo. Jednou z částí mé péče o sebe jsou kosmetické zábaly, peelingy atd. Jednou měsíčně již po dobu
dvou let absolvuji čokoládovou masáž. dělá mi velice dobře. Vyzkoušela jsem tudíž mnoho masážních salónů. zažila jsem masáže rotpuštěnou čokoládou, masáž naředěným kakaem a jiné pokusné formy o čokoládovou masáž. To, co jsem zažila v centru Acantha patří mezi mé nejlepší zkušenosti, profesionální kosmetika, profesionální postup...od jadnorázových roztomilých kalhotek, po profesionální postup ošetření těla, po bezkonkurenční masáž. Jsem nadšena, řadím se mezi stálé klientky, centrum Acantha Vám doporučuji. Čeková Aneta
10.5. 2010 20:07
Smolíková Daniela

Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost. Na doporučení kolegyně jsem se rozhodla řešit své proporce v centru Acantha. Bylo mi zde doporučeno navštívit několik lymfodrenážních masáží, poté estetické formování postavy. Musela jsem změnit přistup k sobě. Od pitného režimu ke stravě jsem se dostala ke cvičení, které během několika minut denně odvádí tuky z těla.
Už po absolvování lymfodrenáží jsem měla měřitelné úbytky tuku, na jednotlivých částech těla i o několik centimetrů, celkově o 16 cm. Po odchození estetického formování postavy se změnil stav mé pokožky, je vypjatá jemná, bez známek celulitidy. Celkově jsem ztaratila 25cm na objemu a musela jsem si pořídit i o dvě čísla menší oblečení. Doporučuji vše ženám, co se trápí s tukovými bochany, co si neumějí poradit samy. Mgr Smolíková
5.4. 2010 0:00
Ing. Kubát

Po čtyřech letech strávených v rukou lékařů pro výhřez ploténky a bolesti zad jsem se na doporučení dostal do péče fyzioterapeutek centra Acantha. Již po dvou měsících moje bolesti byly téměř na nule, po půl roce jezdím opět na kole, hraji tenis, provozuji turistiku. Přístup, jaký Vám dají zde jsem nezažil nikde ve zdravotním zařízení a to jsem přes konexe navštívil ty nejvyhlášenější odborníky. Děkuji za návrat zpět do aktivního života!!
24.1. 2010 18:10
hana pecková

Přidávám se ke klientům, kteří jsou velice spokojeni- jak bylo již psáno, s přístupem, prostředím i samotnou masáží.
11.12. 2009 23:03
Monika

chtěla bych se zeptat jestli nevíte co všechno zahrnuje masáž za 600 Kč??? Děkuji
5.12. 2009 19:41
Hozlar Ivo

Báječný výběr dárkovách poukázek k vánocům, vstřícné jednání, hezká grafika poukázek. Doporučuji jako dárek. Ivo Hozlar
6.11. 2009 16:22
Brychtová Gabriela

Dárovým poukazem jsem obdarovala své přátelé, k výročí svatby jsem darovala poukázku na čokoládovou masáž a lávové kameny. Pro sebe jsem objednala masáž na stejnou dobu do vedlejší místnosti. V Acanthtě nás čekaly masérky s připravenými místnostmi. Masáž v tomto studiu, se nedá srovnat s jinou masáží. To samé platí i pro přístup. I přes komerční názvy masáží naše těla dostala individuální přístup. Byli jsme obdarováni na konci ovocem, čokoládovými bonbony, dostali jsme nápoje. Velká spokojenost, od přátel jsem dostala velký dík. Děkuji a doporučuji.
3.11. 2009 11:53
Ing. Beldová Aneta, 43

Fantazie, úžasné, skvělé, nemá obdoby!
Příchod oranžovou chodbou mě znejistil, pak už jen samá pozitiva:) Nádherné čisté prostředí, úžasné obrovské akvarium, příjemná vůně, příjemná hudba. Terapeutka mě vyzpovídala co bych si přála, zeptala se mě na potíže, bolesti, operace, úrazy. Masáž sestavila tak, že jsem si připadala jako v královna. Dostal jsem vodu, při odchodu ovoce. Cítila jsem se týden jako nikdy předtím. Masáže jinde jsou hlazením, masážní salony fabrikami na těla. Jsem věrnou klientkou, považují si mě, pamatují si mě, vedou mi kartu, zaznamenávají každou návštěvu, vše co mi dělají, píší, co mi dělá dobře. Masáže jsem darovala jako dárky, každý mi děkuje. Mohu jen doporučit!! Zdraví Ing.Aneta Beldová
12.10. 2009 13:42
Kancelovi 42, 48 let

Zdravíme a přispíváme. Při příchodu do Acanthy oranžovou chodbou jsme se báli, kam to lezeme...Prostředí centra je ale opravdu nádherné! Útulné, čisté, profesionální.
Přístup nám dosova vzal dech. Ani u lékařů jsme se nesetkali se zájmem, otázkami, zamyšlením a sestavením léčebné terapie přímo úměrně našim potížím, životnímu stylu, možnostem časovým, finančním atd...
Musíme říct, že péče v Acanthtě je něco, co nejde jinde nalézt. Doporučujeme a děkujeme děvčatům. manželé Kancelovi
10.10. 2009 11:24
Mgr Tomanová Andrea

Chci poděkovat za péči nyní již o většinu mé rodiny. Maminka trpěla otoky nohou, bolestmi kyčlí a kolen. Manžela bolela záda, já měla velmi časté bolesti hlavy a brněly mě ruce. To vše, co popisuje, je na 100% vyléčeno!! Terapie, které nám v Acanthtě sestavily terapeutky, jak říkají "na míru", popmohly tam, kde lékaři pomoci nedokázali. Kromě toho jsem potěšila kamarádky dárkovými poukázkami, které byly doceněny velkou pochvalou a nadšením!! Mohu jen upřímně doporučit. Tomanová Andrea
7.9. 2009 14:36
Ladislav Mádl

Děkuji za doporučení tohoto fóra, připojil jsem se do řady spokojených zákazníků, masáže mi velmi pomohly.
28.8. 2009 13:54
Radek Rohan 42

Je to síla. Jak tady masírují, to nemá obdoby!!!Na masáže chodím často a všude, tehle styp práce jsem nikde nezažil. Nové tělo, celé do detailu probrané. Znají tady anatomii nejen svalů, vědí o postavení obratlů, kloubů, znají nervové dráhy a postupuijí systematicky. Tohle zkuste, to stojí za to. Jsem již pravidelným klientem, jinde to pro mě už nemá cenu. Radek Rohan, 42
27.8. 2009 16:54
Pavlína Malá, 43let

Děkuji svému muži za dárek- poukaz na čokoládovou masáž. Myslím, že nemůže být žena, která by tento zážitek neocenila. DíkY peelingu z mořské soli se mi zlepšil atopický exém, olej i zábal, který prý obsahuje vitamíny, minerály a hydratační složky,mi zvláčnily a zjemnily kůži. Je to již 10 dní, co stále cítím účinek. Budu tuto masáž pravidelně opakovat. Děkuji a doporučuji
20.8. 2009 12:45
Mgr Kopová Zdena, 46

Doporučuji masáže a terapie v Acanthtě, nikdy jsem nepoznala lepší. Ani v lázních, ani ve světě. Masáž je cílená, zaměřená na potíže a masérky vyhledají sebemenší zatuhlinku. Jejich nadšení a zájem o práci se odráží ve výsledcích, jsem po letech bez bolestí krční a bederní páteře. Zdraví Zdena Kopová
17.8. 2009 15:25
Iveta

Čokoládová masáž je něco, co se nedá jinak zažít. Kromě hebké a voňavé kůže je to souhra uvolnění, péče, relaxace. Nádherný pocit jsem měla několik dní, zapomenout na to nemůžu už víc jak měsíc:))
15.8. 2009 12:16
ing Jan Riml

Zdravím všechny účastníky tohoto diskusního sloupku. Obdaroval jsem ženu poukazem na čokoládovou masáž, tchyni a švagrovou relaxační masáží. Nepamatuji si, že bych je někdy dokázal potěšit více. Tchyni zbavily otoků nohou, švagrová má po bolestech zad a manželka mi sv Acanthtě "zahybá":) každý týden. Musel jsem vyzkoušet, co tak báječného v tomto salonu nalezly. Je to souhra inteligentních lidí, nepředstíraného zájmu, profesionálních znalostí, čistoty a úžasných dotyků. Jestli chcete pánové potěšit kohokoli, třeba i sebe, mohu doporučit. ing Jan Riml
27.7. 2009 13:26
Ing Zdeněk Novák 43let, podnikatel

Rád bych se připojil k pozitivním ohlasům spokojených lidí, kteří podstupují masáže v Acanthtě.
Děvčata mě zbavila bolestí zad a migrén. Mimito mi terapie pomohly ke klidnému spánku a větší celkové vyrovnanosti. Přístup v Acanthtě je ojedinělý, mají zde o Vás zájem a jsou profesionální. Prostředí je nadmíru příjemné, dovolí Vám úplně "vypnout". Doporučuji. Ing Zdeněk Novák, podnikatel
14.6. 2009 21:53
Pavlína Pulcarová

"Dýško" si masérka zdráhala vzít, že prý mám poděkovat tomu, kdo mě k nim přivedl:) A mne přivedly tyto stránky a přivezlo auto. Ne vážně, od včera jsem jiný člověk! Po takové masáži, co dělají zde- prý je to speciální metoda složená z několika technik- se musí cítit dobře každý! - objeví všechno, co není v pořádku.
Takže díky:)))za nové tělo a úžasný pocit i dnes.
12.6. 2009 15:33
Johanka 19let

Děkuji mamince za dárek čokoládové masáže, cítila jsem se opečovávaná jako miminko:) Krásný, zážitek, krásné prostředí, milá masérka, úžasně hladká kůže, uvolněné tělo, relax, že jsem se rozbrečela tou nádherou. Doporučrji všem holkám, slečnám, ženám!! Johanka
9.6. 2009 18:10
Prokešová Hana, 36

Děvčata v Acanthe, jste báječní lidé. Našla jsem ve Vás oporu do života. Jste otevřené, máte dobré srdce a schopnost naslouchat. Jsem u Haničky, Veroniky i Martinky ráda. Věruško,máte dobrý team. Hanka prokešová
1.6. 2009 19:30
Jiřina Dobešová 63let

Masáž lávovými kameny je zážitek. Hladivé hřejivé teplo a ruce terapeutky ze mne udělaly nového člověka. Hýbu rameny, krkem a mohu se předklonit:) Bylo mi báječně i psychicky, takhle dobře jsem se leta necítila. Budu opakovat pravidelně. Děkuji vnučce Terezce za blahodárný dárek.
21.5. 2009 16:57
Pavel Zahn 42 let

Salon Acantha chci doporučit. Vyhledal jsem ho zde, na masaze info. Ženě jsem koupil jako dárek čokoládovou masáž. Žena je znalkyní masáží, sama je provozuje. Byla nadšena z čokoládové masáže, prý podobné pocity při masáži ani po masáži nezažila. Dále byla nadšená z přístupu a vědomostí terapeutek salónu. Je to již několik měsíců, co pravidelně dochází na terapie, zotavila bolesti svých zad a podstupila kúru na hubnutí. Má nyní oblečení o číslo menší a je velmi spokojena. Změnila i jídelníček- celé rodině!! Opravdu jsem za dárek oceňován stále:) Děkuji masaze.info a hlavně Acanthe. Pavel Zahn
18.5. 2009 13:09
Smidtová Gabriela 42 let

Ráda bych se připojila k díku za navrácení zdraví a super pocitu ze sebe terapeutkám Acantha. Přestože jsem dorazila do centra na dárkový poukaz na relaxační masáž, byla jsem obeznámena s tím, že mi špatně funguje lymfatický systém. Po absolvování 10ti terapií lymfodrenáží se cítím skvěle. Občasné otoky rukou a nohou se přes měsíc neobjevily, cítím více vitality, ZHUBLA jsem 4cm přes stehna a zadeček, 8cm mi ubyly faldy na hrudníku a břiše, a také ruce.
Musela jsem upravit pitný režim, vyřadily mi z jídelníčku nějaké pochoutky, doporučily pravidelnou chůzi.
Děkuji za přístup a profesionalitu.
13.5. 2009 22:45
Kazulová Anna

Chci touto cestou poděkovat terapeutkám Acantha. Dceři jsem na doporučení zakoupila poukázku na čokoládovou masáž. Říkala, že se o ni při masáži pečovalo jako o miminko, byla unešená z krásně jemné pleti. Mimo to ji terapeutka při masáži nalezla velice stažené zádové svaly a zablokovaná záda. Doporučila ji terapii. Dceru po několika masáží a cvičení po letech přestaly bolesti zad a hlavně ji naprosto ustaly bolesti hlavy. Doporučily jí i detoxiční kúru a doplňky stravy takové, že se jí zmírnil i atopický exém. Opravdu děkuji, toto ani lékaři nedokázali! S pozdravím Anna Kazulová
5.4. 2009 14:52
Pavel a Jana

Centrum Acantha jsem vybrala na doporučení své kamarádky. Chtěla jsem zakoupit dárkové poukázky k 6.výročí naší svatby. Vstřícnost majitelky byla neuvěřitelně příjemná. Na naši počest přestěhovala stoly do jedné místnosti, kde nám masáž prováděli zároveň. přivítali nás květinami, přípitkem z ovocných š´tav a blahopřáním. Masáž lávovými kameny byla fantastická. Chceme touto cestou poděkovat a všem ostatním doporučit. Jana
23.3. 2009 23:45
Jan Horák 34

Chci touto cestou poděkovat za výbornou terapii a péči, která mě po několika letech konečně pomohla. Bolesti bederní páteře i krční jsou pryč.
Změnil jsem postel, matraci, postavení počítače, cvičím, plavu, chodím na masáže a je mi fajn. Všechny rady a doporučení jsem získal v centru Acantha. Děkuji Jan Horák
25.2. 2009 12:51
Věra Drobná 61let

Po 13ti měsících bolestí kolen, jsem se na doporučení objednala do Acanthy. V lékařských zařízeních jsem předtím absolvovala MRI, RTG kolen. Předepsány mi byly pouze prášky tišící bolest a doporučeno mi bylo smířit se s věkem i bolestmi a stále většími otoky nohou. Již po prvním- úvodním vyšetření v Acantha jsem cítila velikou úlevu. Začala jsem terapii masáží a cviků, již po 5ti terapiích jsem mohla bez bolesti spát i chodit. Po lymfatických masážích jsem bez otoků!! A tak se těším na stáří i na jaro na práci na zahrádce. Doporučuji všem,i těm, kteří již nevěří, že by jim mohlo být lépe!! Děkuji všem terapeutům Acanthy. S úctou Věra Drobná
15.2. 2009 22:53
Janička Pešková 22

Tak to bylo žůžo:)Tak v tomhle podniku je Čokoládovka obřad a ne jen masáž!Krásný prostředí,čisto,příjemná terapeutka...A ty rybičky,no to se nikde nevidí, koukala jsem místo do země na přímý přenos akvárka:)Holky, jsem v euforii, běžte na to sem!!
14.2. 2009 19:39
Pavla Sobotková 31let

Dárek v podobě čokoládové masáže je úžasný!!Dva dny jsem se stále usmívala bylo mi nádherně!Jemná vláčná kůže, super povznesená nálada:)Je to nanapodobelný zážitek-omývání celého těla, peeling, masáž,čokoládový zábal-super procedura. DOPORUČUJI VŠEM
31.1. 2009 14:52
Blažena Drnová 54 let

Děkuji terapeutům centra Acanta.
Po 3 letech strávených s bolestmi způsobených výhřezem ploténky, se již po 5 terapiích nebudím bolestmi, ujdu bezproblémů větší vzdálenosti. Věřím, že jsem na cestě, která mě dovede opět k plnohodnotnému životu bez neustálé bolesti natrvalo. Doporučuji všem, zájem, který jsem v centru Acantha zažila je ojedinělý.
25.1. 2009 17:48
Tomáš Pechar

Zakoupil jsem dárkovou poukázku na čokoládovou masáž pro svoji ženu. Byla nadšená. Popisovala krásné pocity z čokoládové procedury, z útulného prostředí i přístupu. Doporučuji všem mužům, dárek byl doceněn:)
Přidat nový komentář:
 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

Jméno:
E-mail:   - nepovinný údaj
WWW:   - nepovinný údaj
Text:
 

 

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj