Vyber region:
Vyhledávání:

Čejková Marcela - agentura Aura M

Keplerova
118 00 Praha
okres Praha 1


Mobil:
+420608131423 SMS zdarma Vodafone

E-mail:
Napsat masážnímu salónu  e-mail ... cejkova27@gmail.com Hijama.caping@gmail.com

WWW:
http://hijamamarcelkacejkova.simplesite.com/

Popis:

In Prague 1-Pohořelec next to the tram stop you have the opportunity to meet me but i go by. Been working as a mobile massage therapists.
We offer:
- Sports and fitness massage, classic and medical-back, neck, arms, legs, hips, entire body,
counseling for athletes-psyche, exercise,diet,

Now discout 50% all therapyVybavení:

Fb - Hijama Marcelka Čejkova


http://hijamamarcelkacejkova.simplesite.com/Ceník:

Description:

In Prague 1-Pohořelec next to the tram stop you have the opportunity to meet me but i go by. Been working as a mobile massage therapists.
We offer:
- Sports and fitness massage, classic and medical-back, neck, arms, legs, hips, entire body,
counseling for athletes-psyche, exercise,diet,


- Crystal massage - 60min € 70
- Craniosacral therapy, 80min € 70
- Dorn Method, 60min € 50
- Indian massage 45min € 45
- Pregnancy Massage 40min € 55
- To support pregnancy massage 50min € 65
- Holistic aromatherapy massage, 60min € 65
- Baby Massage 30 min € 30
- Slimming massage, 30min € 45
- Massage for cellulite removal 30min € 45
- Bach flower therapy, 20min € 40
- Reiki-Healing 60min € 65
- On-Gen therapy 30min € 40


zapgen terapie - 1 frekvence 50kč (3.min)


Mokré baňkování - Hijama - 60min €110
90min. € 150

Angel therapy - 60 min. € 75BACHOVA KVĚTINOVÁ TERAPIE+PORADENSTVÍ 520KČOtevírací doba:

Výjezd za klientem do 50.km + 300 kč

Objednaní na tel .Fotografie:
 
    Hijama v klidu domova i s malou ;) už je po :) 
 
     
 
 
 

Komentáře návštěvníků:

8.2. 2016 19:34
Slavka

http://youtu.be/cdJdBK6gWtU

Zde bych se chtela podelit o sve zazitky ,,,
21.9. 2014 11:25
Pavel

Už dlouho jsem věděl, že masáže mi pomáhají mým bolavým zadám i svalům. Mam náročnou práci je fyzicky těžká a dává zabrat mým svalům.No čím je člověk starší o to je těžké se regenerovat. A tak jsem se rozhodl jít k pí.Čejkové na masáže a udělal jsem dobře. Hned po první masáži jsem se cítil skvěle a to díky její skvělým rukám. A pak na její doporučení jsem se nechal přemluvit na Hijamu, že jsem to potřeboval a nelituji toho. Cítím se po těch kůrách skvěle. Jsou lepší než prášky na bolest.
Nejlepší rada je nebát se a zkusit to.
4.4. 2014 9:51
Hana Š.

Přidávám se ke kladným komentářům na úžasnou práci paní Marcelky. Chodím k ní pravidelně už několik let a vždy, když odcházím z masáže, jsem nový člověk plný elánu a energie a připadám si o několik let mladší. Nedávno jsem byla těhotná a pravidelné masáže v těhotenství mi neskutečně pomohly od bolestí kříže a hlavy a otoky, které jsem měla, byly poloviční, než bych je měla skutečně. Včera jsem vyzkoušela Hijamu. Zpočátku jsem se bála, že to bude bolet, ale dnes jsem ráda, že jsem to u paní Marcelky podstoupila. Je to naprosto bezbolestné a masáž mě bolela daleko víc, než Hijama. Už několik dní jsem se po probuzení cítila víc unavená, než když jsem si šla lehnout. A po včerejší proceduře Hijamou jsem naprosto nový člověk. Cítím se opravdu skvěle a mou novou energii oceňuje i moje miminko, které ode mě dostává jen zdravou energii. Moc moc děkuji za to, že jsem dala na doporučení paní Marcelky a Hijamu u ní podstoupila.
23.10. 2013 10:31
Láďa

Chtěl bych se tu také podělit o své positivní zkušenosti u paní Marcelky, ktrá mi tak hodně pomohla a zase vrátila chuť do života ,tím že mi odstranila z mého sice mladého ale neskutečně zanešeného těla nečistoty, které mi způsobovaly únavu, bolesti a i deprese... sám jsem cukrovkář a dočetl jsem se o technice Hijama ....a po masáž u P.Marcelky mi bylo nabídnuto, že je potřeba ji udělat ..a já už nynní vím že ano a jsem za to rád !!!! Je mi báječně a i nadále na sobě pracuji jak mě P.Marcelka naučila :) ještě jednou DÍK !!!
12.7. 2013 10:17
Jan.K.

uz dlouho jsem trpel s bolestmi kycli a doktori mi rikali ze uz se s tim musim naucit zit ale jedna znama mi doporucila pani Marcelku ze pry mi urcite pomuze ze je sikovna a tak jsem to zkusil a mohu rict ze mi ji poslalo samo nebe ;) uz netrpim bolesti uz nejsou a naopak chodim s vnoucaty na vylety do prirody .jeste jednou moc dekuji p.Marcelce
29.3. 2013 15:11
Katka N.

Děkuji tímto paní Čejkové,která mi ukázala jak se dá prožít příjemně těhotenství.Měla jsem dost velké problémy s křížem a s hlavou,nikde mě nechtěli vzít na masáž že jsem těhotná až jsem narazila na p.Čejkovou na doporučení a tam šlo vše jak po másle:)vše mi vysvětlila a začala kouzlit svými prstíky:)bolest mi odstranila a hlavu mi napravila úžasnou indickou masáží, že se mi nikdy nechtělo odejít.Ještě jednou děkuji za sebe i své malé, které se má opravdu k světu.Katka:)
Přidat nový komentář:
 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

Jméno:
E-mail:   - nepovinný údaj
WWW:   - nepovinný údaj
Text:
 

 

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj