Vyber region:
Vyhledávání:

Ing. Petr Žemlička

Žižkova 12 (budova STAVOUNIONU a.s.)
370 01 České Budějovice
okres České Budějovice

Zobrazit adresu na mapě


Telefon:
386 354 036

Mobil:
724 906 515 SMS zdarma O2

E-mail:
Napsat masážnímu salónu  e-mail ... p.zemlicka@tiscali.cz

Popis:

Masáže rekondiční a regenerační s využitím znalosti klasické činské medicíny, reflexní terapie a diagnostika, využítí baněk, moxování, používání krystalů a čakrových příp. jiných esencí,využití tachyonové energie prostřednictvím silica disků,využití infralampy a dále měření elektroakupunkturní metodou na přístroji Salvia dle MUDr. Jonáše, kterou se zjištuje toxické zatížení organismu pomocí počítačového testeru v notebooku. Toxické zatížení (mikrobiální, metabolické, cizorodých látek - těžké kovy, radioaktivní látky,)organismu pak je vodítkem při masérské rekondiční a regenerační činnosti.Mojí snahou je pro klienta stanovit něco jako individuálně profilovou masáž.Zpravidla všem navrhuji při úvodní návstěvě tzn celkovou sestavu(reflexologie, uvolnění krční páteře, masáž zad na lůžku)K masážím pouštím relaxační hudbu např. od MUDr. Mudrocha (páteř, hubnutí)Ceník:

platný od 1.2.2011 :
Metoda elektroakup. měření medotou MUDr. Jonáše : cena 1. měření bez odběru preparátů 300,- Kč.Cena 1. měření s odběrem minimálně tří doporučených preparátů je zdarma.Cena 1. měření s odběrem 1 - 2 preparátůje 150,-Kč. Cena opakovaného měření bez odběru preparátů je 100,- Kč. Cena opakovaného měření s odběrem jakéhokoli množství preparátů je zdarma.

Celková masážní sestava : zahrnuje ovlivnění reflexních plošek základních orgánů a systémů na plosce nohy, uvolnění krční páteře a ošetření zad na lůžku.Délka 80 - 90 min., Cena 350,- Kč. Tato sestava se může doplňovat o další praktiky jako je moxování, baňkování, ošetření medovou masáží, ošetření zasadominerální masáží, využití manupresůry,ošetření biotronovou lampou, čínskými koulemi, působení tachyonové energie, působení krystalů.

Reflexologie plosek nohou : diagmostika + terapie Délka 60- 70 minut, Cena 270,- Kč.

Rekondičně regenerační masáž : zpravidla zahrnuje masáž zad a šíje a dále to může být masáž hyždí, břicha, dolních končetin, horních končetin, obličeje. Délka 60 min. , Cena 250 KčOtevírací doba:

Ponděli: 18.00. - 22.00.
Úterý : 16.30. - 21.30.
Čtvrtek: 16.30. - 21.30.
Pátek od 18.30. - 20.30.
Sobota : dle objednáníDoprovodné služby:

Prodej zelených potravin - mladého ječmene a chlorelly pyrenoidosy od firmy Green Ways, prodej produktů firmy Diochi, prodej produktů firmy Joalis, distribuce enterosgelu, distribuce medistiku,prodej duchovních esencí, prodej produktů od Mgr. Podhorné a Mgr. Šimkové, konzultace o výživě a stravování,prodej detoxikačních náplastí, prodej relaxačních pavouků, prodej fit polštáře - rehabilitační a lečebně preventivní pomůcka zejména pro dlouhodobé sezeníKomentáře návštěvníků:

2.9. 2014 16:19
Soňa Hejnová

Dobrý den, mohu se u Vás objednat na měření elektroakup ?
Děkuji
Tel.733571147
Přidat nový komentář:
 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

Jméno:
E-mail:   - nepovinný údaj
WWW:   - nepovinný údaj
Text:
 

 

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj