Vyber region:
Vyhledávání:

Inzerce - Hledám masérku na jeden den v týdnuLada Králová - 3.4. 2019 14:09
Hledám milou, komunikativní, šikovnou a spolehlivou masérku na masáže na jeden den v týdnu, klientela zajištěna na klasické a rehabilitační masáže v Praze Bubenči. Info o vás a vašem masérském vzdělání společně s fotkou prosím zašlete na email: ladak.kralova@seznam.czRadomir Eliáš - 16.4. 2019 12:33
Dobrý den,
hledám masérnu, s již částečně zajištěnou klientelou a vaše nabídka mne zaujala. Poskytuji tradiční masáž, Dornovu metodu, KinesioTaping a celotělové masáže.
Prošel jsem rekvalifikačním kurzem V Olomouci, Kurzem Dornovy a Breussovy masáže a kinesiotapingu v EDU SpaColage. Můj masážní styl je zameřen na nápravu držení těla a uvolnění pohybu. Masáž může být příjemně bolestivá, pokud si klent přeje.

zde je mé foto https://www.google.com/search?q=Radomir+Elias&tbm=isch&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwjagsTes9ThAhXxx4UKHbeWAOkQsAR6BAgJEAE&biw=2133&bih=986#imgrc=q9g2mU4BPZbv1M:

a zde telefon na mě: 704520204

S pozdravem Radomí

Nová odpověď na inzerát:

Vaše jméno: 
Text: 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

 

 

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj