Vyber region:
Vyhledávání:

Inzerce - Studio Zlehka, Brno hledá šikovnou masérkuMichaela Blažková - 3.5. 2019 14:42
Studio Zlehka- masáže a pohybová terapie hledá milou šikovnou kolegyňku na masáže.
Jsme malé brněnské studio s milou zavedenou klientelou. Specializujeme se na rekondiční a regenerační masážní techniky a také na aktivní pohybovou terapii různých metod.

Novou kolegyňku rádi zaškolíme do našeho provozu. Náplní práce bude masáž zejména klasickou technikou, převážně zad a šíje na 60- 90 min. Dále samostatná jednoduchá správa evidence klientů pouze v papírové formě a příprava studia a lehátka na masáž.

Nabízíme práci v příjemném prostředí se stabilní klientelou v mladém a vstřícném kolektivu.
Po zaškolení do provozu umožňujeme samostatnou práci se svěřenými zákazníky včetně vlastního domlouvání objednávek a s tím související vlastní řízení pracovního režimu. Odhadovaná pracovní doba je cca 10 hod týdně.
Rádi předáme dál praktické zkušenosti různých druhů masáží (sportovní, relaxační, myofasciální, thajská, těhotenská, kinesiotaping, ...).
Dle domluvy nabízíme prostor na další vzdělávání a také rozšíření obzorů do oblasti aktivní pohybové terapie.
Platové ohodnocení se odvíjí od hodinové sazby a druhu masáže. Vážíme si této práce a adekvátně ji oceňujeme. Možnosti spolupráce jsou DPP nebo ŽL.

Požadujeme
- Milý a profesionální přístup.
- Spolehlivost a upřímný vztah a radost z práce se svěřenými klienty.
- Vzdělání v oboru a zkušenosti výhodou.
- Nadstavbové kurzy vřele vítány.
- Časová flexibilita a ochota pracovat je důležitá v neposlední řadě.

Naší snahou je navázání oboustranně příjemné dlouhodobé spolupráce, která se promítne do pohodové atmosféry studia a přístupu ke klientům.

Pouze vážné zájemkyně posílejte své CV na email zlehka@zlehka.com

Nová odpověď na inzerát:

Vaše jméno: 
Text: 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

 

 

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj