Vyber region:
Vyhledávání:

Iva Janíčková - rekondiční masáže, tao masáže, reiki

Křížová 15
603 00 Brno
okres Brno-město

Zobrazit adresu na mapěMobil:
723 456 720 SMS zdarma O2

E-mail:
Napsat masážnímu salónu  e-mail ... iva@iril.cz

WWW:
www.masaze-iril.cz

Popis:

Pro relaxaci, odpočinek i doplnění životní energie nabízím:

Klasické masáže s olejem
jsou vhodné pro regeneraci unavených svalů po fyzické práci, sportu nebo při sedavém způsobu života. Současně masáž pomáhá při relaxaci a odpočinku, odstraňuje zatuhliny ve svalech, pomáhá ulevit únavě nohou i rukou, při uvolnění břišních svalů pomáhá uvést tělo do hluboké relaxace spojené s duševním klidem. Při masáži používám neparfémovaný olej lékárenské kvality.
Celková masáž trvá přibližně (podle velikosti a zatuhnutí těla) 2,5 hodiny, nohy včetně hýždí 60 až 90 minut, záda včetně šíje 60 minut, šíje 45 minut, ruce 30 až 45 minut, břicho 30 až 45 minut.
Cena je 500 Kč za hodinu

Harmonizující tao masáž
Pro odstranění stresů i energetických bloků nabízím velice příjemnou harmonizující masáž. Probíhá jako velmi jemné hlazení po celém těle vleže na lehátku, při němž se probudí a rozvedou do těla základní životní energie, což uvádí do hluboké relaxace, při níž se uvolňují svaly a duše i duch se zklidňuje, tělo, duše i duch se uvádějí do harmonie. To se projevuje pocitem psychické pohody a doplněním energie. Tyto pocity vás pak mohou pozitivně ovlivňovat i několik dnů nebo týdnů po tao masáži.
Po celou dobu tao masáže hraje příjemná relaxační hudba. Přijďte se zbavit stresů nebo vyzkoušet nepoznané, odcházet budete uvolnění, nabití energií a v psychické pohodě.
Více se o tao masáži, kterou provádím, můžete dozvědět v článku:
http://www.masaze-iril.cz/text/harmonizujici-tao-masaz/238
Cena:
60 až 70 minut = 800 Kč
90 minut = 1 000 Kč

Terapie reiki s bezkontaktní masáží
Léčivá, relaxační, harmonizující a energetizující terapie, která se provádí vleže na masérském lehátku pokládáním rukou na jednotlivé části těla přes oblečení. Přitom z rukou proudí léčivá energie, která tělo naplňuje a jde cíleně tam, kde je v těle energie málo, tím získávají orgány životní energii a pokud jsou nemocné nebo oslabené, tak se posilují. Součástí terapie je i bezkontaktní masáž aury, která celkově energetický systém těla posílí a zharmonizuje čakry. Terapie je vhodná při oslabení psychiky či při duševním vyčerpání, je možné ji použít i jako podpůrnou léčbu při různých onemocněních.
Terapie trvá 90 minut, cena je 500 Kč za hodinu.Vybavení:

Masáže provádím ve středu města v soukromých prostorách pro konání kurzů, k dispozici je masérské lehátko a sociální zařízení včetně sprchy.Otevírací doba:

Podle dohody, i o víkendu nebo ve večerních hodinách. Je potřeba objednat se telefonicky nebo e-mailem předem.Doprovodné služby:

kurzy reiki, tarotu, andělské semináře, výklad tarotových karet, duchovní konzultace.Další informace:

Masáže provádím v termínech podle dohody, i o víkendu nebo večer, je potřeba se objednat se miimálně jeden den předem. Můžete však zkusit zavolat i dvě hodiny předem, když to bude možné, tak se vašemu času přizpůsobím. Pokud nezvedám telefon, tak se právě věnuji klientům a ozvu se vám, jakmile to bude možné.Fotografie:
 
     
 

Komentáře návštěvníků:

Zatím nejsou žádné komentáře.


Přidat nový komentář:
 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

Jméno:
E-mail:   - nepovinný údaj
WWW:   - nepovinný údaj
Text:
 

 

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj