Vyber region:
Vyhledávání:

Jan Kolín, MBA - Maják zdraví, SunFitness

Jeremenkova 106
140 00 Praha 4 Pankrác
okres Praha 4

Zobrazit adresu na mapěMobil:
603 440 000, 739 422 720 SMS zdarma T-Mobile

E-mail:
Napsat masážnímu salónu  e-mail ... info@majakzdravi.cz

WWW:
www.majakpomoci.cz, www.majakzdravi.cz

Popis:

Vítáme Vás.
Poskytujeme různé druhy masáží a léčebných terapií se zaměřením na celkové uvolnění od bolesti, relaxaci, harmonizaci, léčení a to včetně rehabilitace i masáží před a po sportovním výkonu.
Naše masáže regenerační, zdravotní i uvolňující od bolestí s obnovením vnitřní harmonie těla a psychiky doplňujeme o prvky podporující muzikoterapie a zvukových lázní.
Pro ženy a páry nabízíme u nás osvědčené přírodní metody léčení jako je "Cesta k těhotenství", včetně péče během Vašeho těhotenství a po porodu (masáže, cvičení, výživa).
Možnost je také využít naše služby poradenství, terapie či koučinku pro osobní a duchovní rozvoj nebo jako průvodce Vaší transformaci.

Provozovna Praha 8:
AVASA, Křižíkova 19, Praha 8 Karlín, Metro FlorencCeník:

Ceny masáží a terapií jsou od 400 Kč za jednotlivé dílčí masáže nebo od 750 Kč za celkové masáže. V případě terapie je částka od 750 Kč/hod.
Máme pro Vás výhodné věrnostní karty, dárkové poukazy v kvalitním provedení v různých cenách. Poskytujeme zvýhodnění pro dopolední masáže a terapie, slevy pro důchodce, pro ženy na mateřské, pro děti a také pro skupinu sociálně slabších občanů.Otevírací doba:

Jsme Vám k dispozici pondělí až neděle, dle telefonické dohody.
Případně přijedeme k Vám domů, do úřadu či do firmy, máme k dispozici skládací masážní lehátko, klekačku nebo masážní podložky.Doprovodné služby:

Večerní tematické přednášky, vernisáže, víkendové semináře, zdravotní a léčebná cvičení.

Jsme certifikovanými členy "Asociace masérů, terapeutů a léčitelů" a také "Asosiace pracovníků v regeneraci"..viz web www.aprcz.cz a také www.asociace-maseru.czDalší informace:

Zde si můžete poslechnout moje povídání o masážích i léčení v televizi 2012:

http://www.cestyksobe.cz/karel-martinik-sjednoceni-lidskeho-byti-ad1848/Fotografie:
 
   
 

Komentáře návštěvníků:

18.12. 2016 12:27
Marie N.

"Maruško, děkuji Vám za příjemné sezení. Umíte člověku dát hodně pozitivního do života."
8.10. 2015 12:49
Jana Kolmanová

Před devíti dny jsem opět měla možnost využít služeb Centra zdraví Maják. S paní Marií Kolínovou jsme začaly muzikoterapií, pak mě pečlivě a důkladně masírovala a harmonizovala. Ještě teď se cítím plná energie a lépe zvládám každodenní úkoly. Jako bonus beru kompliment od sousedky, že vypadám o deset let mladší. Vřelé díky, Marie! Také děkuji panu Radku Moravcovi za trpělivost a vlídnost při počítačové diagnostice a za rady ohledně výživy. Následné povídání s panem Janem Kolínem bylo také příjemné a užitečné. Maják rozhodně doporučuji.
28.10. 2014 11:05
Petr a Veronika

Už dlouho jsme uvažovali o tom, že budeme mít jednou dítě. Jenže pořád to s
našimi nabitými kalendáři a antikoncepcí vypadalo spíše jako vzdálený sen.
Touha po potomkovi postupně sílila, až převážila. Maruška a Honza nám velmi
pomohli se konečně rozhoupat a odvážit se udělat důležité životní
rozhodnutí. Díky tomu, že se nám s jejich profesionální pomocí podařilo se
uvolnit a energeticky vzájemně sladit, šlo pak všechno celkem přirozeně a
samo. Od Marušky jsme dostali krásný obrázek pro štěstí, ke kterému jsme se
společně vraceli při rozhovorech o potomkovi. Honza si s námi promluvil a
umožnil nám si uvědomit, že není dál na co čekat, ale ani se není třeba
nijak moc snažit. Jaké bylo naše upřímné překvapení, když jsme o tři měsíce
později zjistili, že čekáme Kubíka.Takže my můžeme služby Honzy a Marušky upřímně a naprosto
doporučit každému dobrému člověku, protože jsou to nejen skvělí lidé s
velkým srdcem, ale také zdatní profesionálové ve svém metafyzickém oboru.

Petr 37 let a Veronika 30 let
Praha
23.10. 2014 23:01
Zdeněk Karpík

Chtěl bych moc poděkovat za výbornou masáž v Majáku, moc se mi ulevilo od bolestí zad a páteře. Osobní a empatický přístup manželů Kolínových je příkladem, jak to má vypadat při poskytování služeb. Doporučuji všem, a to nejen masáže ale i relaxační muzikoterapie všem dalším klientům.
22.3. 2014 8:22
Eva Jarošová

Pobyt v Majáku je pro mě vždy nesmírně (až vesmírněJ) inspirující, relaxační a nabíjející. Manželé Kolínovi jsou velmi vnímaví, empatičtí a pozitivní lidé. Moje celodenní práce u počítače, nepravidelná strava a málo pohybu mému zdraví příliš nesvědčí, proto mě občas tělo upozorní, že je něco špatně. Masáž v Majáku znamená dobití baterek a zase další nasměrování správným směrem. Kéž bych měla víc energie a síly dodržet všechna jejich doporučení.
Eva Jarošová
18.3. 2014 21:02
Petr Novotný

Myslím si, že většinu lidí během jejich života dostihne otázka, kdy si řeknou „ … a co dál, chci takhle žít dál?“
Dosavadní život plný stresu ze zaměstnání, strachu o svou rodinu, budoucí život svých dětí a sebe samého, se zákonitě odráží na našem, jak fyzickém, tak psychickém zdraví.
Mezi mé první impulsy pro změnu v životě patří setkání se s Honzou a Marií Kolínovými v jejich Centrum zdraví Maják, kde jsem strávil příjemné chvíle nejen povídáním o možnostech jak změnit svůj přístup k životu, ale i skvělé masáže.
Vždy odcházím s dobrým pocitem a vědomím, že to co dělají, dělají nejlépe, jak dovedou.
S díky - Petr.
17.3. 2014 22:56
Lucie Z.

"Nie je masaz ako masaz a nie je centrum zdravi jedno ako druhe. Centrum zdravi Majak je jedinecne a tak sa clovek citi i po jeho navsteve. Individualny pristup zamerany na ciel a riesenie. Ich transformacny coaching je inovativny a je urcite velmi zaujimavou ponukou aj pre managerov a podniky. Vysledky hovoria same za seba." - Lucie Z.
14.3. 2014 20:38
Jana Kašparová

Moje osobní zkušenost s Centrem zdraví Maják je rozhodně pozitivní. Vyzkoušela jsem jak masáž "Pět elementů", tak cestovatelské promítání, a odnesla jsem si i osobní mandalu. Mohu jen doporučit pozitivní a příjemný přístup manželů, příjemné zázemí centra i osobní přístup k jednotlivcům. – Jana Kašparová
Přidat nový komentář:
 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

Jméno:
E-mail:   - nepovinný údaj
WWW:   - nepovinný údaj
Text:
 

 

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj