Vyber region:
Vyhledávání:

Lada Třebínová - mobilní masáže

Spartakiádní 27
400 10 Ústí nad Labem
okres Ústí nad Labem

Zobrazit adresu na mapěMobil:
733 106 203 SMS zdarma T-Mobile

E-mail:
Napsat masážnímu salónu  e-mail ... ladatrebinova@seznam.cz

Popis:

Masáž domů je pro všechny, kteří si chtějí užít maximální pohodlí a luxusní masáž přímo u sebe doma. Masáž doma má řadu výhod. Ušetříte drahocenný čas, jste v bezpečí svého domova, po masáži nemusíte nikam cestovat, ale místo toho relaxovat v teple Vašeho domova. Zvýší se tak uvolňující účinek masáže a celková relaxace je tak dokonalá.Vybavení:

Mobilní masáže je možné objednat domů, do firem, hotelů, či na společenské akce. Zajistím Vám přístup s veškerým potřebným vybavením a Vy tedy nemusíte dělat vůbec nic. Můžete si vybrat z následující nabídky masáží. Samozřejmě lze masáže různě kombinovat a najít tak ideální řešení pro Vaše přání a potřeby.
Klasická masáž
Klasická masáž je ideální k uvolnění ztuhlých svalů, spazmů, ale i k odplavení kyseliny mléčné ze svalů. Zlepšuje prokrvení a přispívá tak k celkovému oživení metabolizmu a fyzických funkcí. Pomáhá při bolestech hlavy, které bývají často způsobeny právě ztuhlou krční páteří či zad.
Relaxační masáž
Smyslem této masáže je především relaxace, psychické a fyzické uvolnění. Neproniká se tak hluboko do tkání a svalů jako při klasické masáži. Je tedy jemnější , klidnější a dává tak potřebou péči a naprosté uvolnění.Ceník:

krk + šíje 1/2h ....300,- Kč
záda 1/2h ..........300,- Kč
kombinace ..........300,- Kč
celé tělo 1hod......550,- Kč
ceny včetně dopravy po Ústí nad Labem
Mimo ÚL + 5,-Kč za 1kmOtevírací doba:

dle domluvyKomentáře návštěvníků:

Zatím nejsou žádné komentáře.


Přidat nový komentář:
 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

Jméno:
E-mail:   - nepovinný údaj
WWW:   - nepovinný údaj
Text:
 

 

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj