Vyber region:
Vyhledávání:

Masama - masáže Liberec

Moskevská 52/24
460 01 Liberec 1
okres Liberec


Mobil:
723 137 593 SMS zdarma O2

E-mail:
Napsat masážnímu salónu  e-mail ... masamaterapie@seznam.cz

WWW:
www.masama.cz

Popis:

autotrakce, amma masáž, aromaterapeutická masáž, celotělová masáž, kokosová masáž obličeje a dekoltu, manuální lymfodrenáž, meditace, řízená vizualizace, čokoládové, kofeinové, čajové a mořské zábaly proti celulitidě a na odstranění tukových buněk, terapie mořské řasy, terapie zelený čaj, terapie kofein, terapie čokoláda, reiki, kraniosakrální biodynamika, hoffmanova terapie, andělská terapie, křišťálová terapie, aplikace turbo tělových a ušních svícíVybavení:

autotrakční lehátko, amma židle - masáž v seděCeník:

60 minut: 500 Kč
80 minut: 600 Kč
důchodci, maminky na mateřské, děti, studenti, ZTP sleva 50 %
pro stálé zákazníky slevový program
každý měsíc masáž v akciOtevírací doba:

po-pa: 10.00 - 20.00
so: 12.00 - 16.00Doprovodné služby:

meditace, řízená vizualizaceFotografie:
 
     
 
     
 
   
 

Komentáře návštěvníků:

14.5. 2019 12:38
Libuše Škodová

K paní Laurinové chodím na masáže již 20 let. Chodila jsem i do její první firmy EZOMA. Vždy jsem naprosto spokojená, zrelaxovaná, odpočinutá i nabitá energií. Pravidelně se objednávám na všechny terapie. Paní Laurinová je moc šikovná, vždy zařadí nějaký bonus k běžné masáži. Doporučuji i meditační terapie, díky kterým jsem se naučila relaxovat a lépe usínám a jsem klidnější a spokojenější. Skvělá je i amma masáž na speciální židličce /promačkání akupresurních bodů/ a závěrečné vyvěšení na autotrakčním lehátku je naprostá bomba. Nic neuleví bolavým zádům jako tato terapie. Paní zařazuje neustále nové druhy masáží a terapií. Chodím moc ráda každý týden a všem 100% doporučuji.
Líba Škodová
27.2. 2019 14:50
Hanka

Mohu jenom vřele doporučit, krásný prostor, příjemná masérka a opravdu 80 minut masáže, krásně si člověk odpočine a na závěr vynikající káva :)
Přidat nový komentář:
 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

Jméno:
E-mail:   - nepovinný údaj
WWW:   - nepovinný údaj
Text:
 

 

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj