Vyber region:
Vyhledávání:

Masáže Jánský

Pokratická 1853/71
412 01 Litoměřice
okres Litoměřice

Zobrazit adresu na mapěMobil:
723 173 791 SMS zdarma O2

E-mail:
Napsat masážnímu salónu  e-mail ... info@masaze-jansky.cz

WWW:
www.masaze-jansky.cz

Popis:

Kromě klasické a sportovní masáže, které pomáhají při udržování tělesné a duševní kondice a při regeneraci pohybového aparátu po úrazech, onemocněních a námaze, nabízím také:
Dornovu metodu, která je druhem jemné manuální terapie, při které se klouby a obratle pacienta uvedou přesně do správné polohy. Breussovu masáž, kde jde o jemnou masáž zad v oblasti páteře, uvolňující tělesné i duševní bloky a regenerující meziobratlové ploténky.
Masáže lávovými kameny, které vibrací a teplem ovlivňují energické dráhy v těle a uvolňují zatuhlé svaly.
Baňkování, které jako detoxikační metoda dokáže uvolnit bolesti páteře, pohybového aparátu a příznivě ovlivnit funkci vnitřních orgánů.
Kinesiotaping je metoda, která pomocí lepených pásek zbavuje svaly bolestivosti, urychluje jejich regeneraci a snižuje únavu a křeče.Ceník:

viz www.masaze-jansky.czOtevírací doba:

Na masáže je nutné se vždy telefonicky objednat na čísle 723 173 791. Pokud Vám nezvednu telefon, zřejmě se věnuji klientovi. Určitě Vám zavolám zpět, jakmile to bude možné.Komentáře návštěvníků:

Zatím nejsou žádné komentáře.


Přidat nový komentář:
 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

Jméno:
E-mail:   - nepovinný údaj
WWW:   - nepovinný údaj
Text:
 

 

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj