Vyber region:
Vyhledávání:

Nadiya Ivanchenko

Kollárova 470
258 01 Vlašim
okres Benešov

Zobrazit adresu na mapěMobil:
777 249 699 SMS zdarma Vodafone

E-mail:
Napsat masážnímu salónu  e-mail ... masagkosmetika@gmail.com

Popis:

Nabízím rekondiční a regenerační masáže(+masáž baňkami,měkké techniky),myofasciální masaž obličeje. Masáže zaměřené k odstranění bolesti páteře a kloubů, zmenšení otoku,pomůže Vám ulevit od stresu,únavy a vrátít Váš organismus zpět do rovnováhy.

Další služby:
Kraniosakrální osteopatie.
Je velmi jemná manuální technika k vyšetření a zlepšení funkce fyziologického tělesného systému, který je označován jako kraniosakrální systém.
Rozpouští blokády uložené ve svalech, kloubech, vazivech a kostech a uvolňuje jejich napětí. Má vliv také na centrální nervovou soustavu. Nervový systém je zapojen do všech aktivit v těle a kraniosakrální osteopatie dochází k jeho zklidnění a tím pádem k urychlení regenerace těla. Kraniosakrální osteopatie navrací organismus k jeho přirozenému fungování, harmonizuje nervovou soustavu, je velmi účinnou metodou při problémech pohybového aparátu, chronických bolestech, migrénách, při poruchách spánku a mnoha dalších potížích.Otevírací doba:

dle objednávekKomentáře návštěvníků:

Zatím nejsou žádné komentáře.


Přidat nový komentář:
 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

Jméno:
E-mail:   - nepovinný údaj
WWW:   - nepovinný údaj
Text:
 

 

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj