Vyber region:
Vyhledávání:

1. škola tradiční čínské medicíny

Dělnická 54
170 00 Praha 7
okres Praha 7

Zobrazit adresu na mapě


Telefon:
220 873 124

Mobil:
602 317 120 SMS zdarma O2

E-mail:
Napsat masážnímu salónu  e-mail ... info@tcm.cz

WWW:
www.cinskamedicina.cz

Popis:

1. škola tradiční čínské medicíny, spolek, který se zabývá organizací seminářů tradiční čínské medicíny a Evropská škola tuiny, která je dodavatelem masáží tuina, qigongu, yang shen fa, medical qigongu otevírají 25. listopadu 2015 dvouleté studium tradiční čínské medicíny a masáží tuina. Toto studium je vhodné nejen pro zájemce o TČM, ale také pro maséry, kterým rozšíří obzory v dalších léčebných metodách.
V čínské medicíně má tuina nepostradatelnou roli a je to vedle akupunktury, dietetiky, fytoterapie plnohodnotná léčebná disciplína čínské medicíny.
Tuina využívá diagnostických metod čínské medicíny a na základě důkladné diagnózy je provedena masážní technika (většinou sled technik) směřující k nápravě dynamiky qi (čchi) v organismu a tím je docíleno uzdravení či zmírnění příznaků choroby.Komentáře návštěvníků:

Zatím nejsou žádné komentáře.


Přidat nový komentář:
 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

Jméno:
E-mail:   - nepovinný údaj
WWW:   - nepovinný údaj
Text:
 

 

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj