Vyber region:
Vyhledávání:

Robert Pospíchal

Havlíčkova 2034
580 01 Havlíčkův Brod
okres Havlíčkův Brod

Zobrazit adresu na mapěMobil:
608/828 113 SMS zdarma Vodafone

E-mail:
Napsat masážnímu salónu  e-mail ... pospichal@tiscali.cz

WWW:
www.robertpospichal.cz

Popis:

Masáž bolavých zad - (mobilizace páteře)
Regenerační masáž(relaxační)
Indická masáž hlavy(relaxační)
Masáž lávovými kameny(relaxační)
Medová masáž(relaxační)
Lymfatická masáž
Masáž obličeje(relaxační)
Razítková masáž(relaxační)
Těhotenská masáž
Vinná masáž(relaxační)
Rašelinové zábaly s relax.masážíOtevírací doba:

Dle telefonické dohody....Další informace:

Proč vlastně masáž?
Vše začíná od psychických drobných možná bezvýznamných starostí ale na ty se nabalují další a další až tato psychická blokáda převrší na fyzický problém. Každým člověkem proudí jaká si životní síla,energie a v případě přerušení, zanešení těchto toků se cítíme unaveni,bez nálady,bez síly,bez energie.Proto v dnešní uspěchané době má každý člověk dříve či později bolesti krční či bederní páteře a další problémy. Masáž, kterou Vám nabízím se týká relaxace, pohody, klidu, uvolnění, čištění energetických toků, odstranění psychických bloků, prokrvení pokožky, svalstva a zlepšení jejich výživy.
Srdečně Vás zvu do salónu budova BAUKOMPLEXU, Havlíčkova 2034,58001 Havlíčkův Brod, Tel: 608/828 113Jak funguje indická masáž hlavy?
Hlava,krk a ramena jsou důležitá centra v těle.Když jste ve stresu či jste rozzlobeni, napětí se začíná hromadit. Později se může projevit v podobě ztuhlého krku a ramen, napětí v očích a někdy i vypadáváním vlasů. Indická masáž hlavy vyžaduje práci v pevném a jemném rytmu, aby pomohla zrušit blokády a zbavit člověka nepohodlného stupňujícího se napětí. Její účinek není jen fyzický, působí dokonce i na emocionální úrovni. Zklidňuje duši, podporuje uvolnění a ulevuje od stresu.
Starověké přísloví říká:,,Šťastná mysl je lékem, lepší návod neexistuje..
Srdečně Vás zvu do salónu budova BAUKOMPLEXU, Havlíčkova 2034,58001 Havlíčkův Brod, Tel: 608/828 113


Masáž lávovými kameny.
Je jedna z nejkvalitnějších masáží. Dostaví se blahodárný účinek pro celý organizmus nejenom fyzického těla, ale i duše jako takové. Kameny harmonizují energii v těle, rovnají psychiku a tím i uzdravují.(působí na bolestivá záda, klouby, krční páteř, každodenní stres, nespavost, bolesti hlavy…)Báječně stimuluje krevní oběh, lymfatický systém. Masáží dochází k úplnému uvolnění celého organismu. Je to skvělý relax, odpočinek a nastartování do dalších dnů.
Kameny se nahřejí ve vodní lázni na snesitelnou teplotu pro klienta a poté se přikládají na tělo. Lávové kameny jsou drženy v dlaních a provádí se jimi masáž specielními tahy pro každou partii zvlášť. Na závěr masáže dojde k hlubokému klidu, vyrovnání těla a mysli. Používám pro tuto masáž příjemný jemně aromatický hawaii olej. Dopřejte si zdraví bez léků…. Srdečně Vás zvu do salónu budova BAUKOMPLEXU, Havlíčkova 2034, 58001 Havlíčkův Brod, Tel: 608/828 113

Reintegrační léčení(RECONNECTION)-alternativní medicína - Okamžitá medicínská léčba snižuje schopnost lidí v léčení,není dobré měnit nejdříve chemické prostředí těla,ale máme dát možnost tělu aby se léčilo samo. Reintegrační léčení: je nová úroveň léčení,dává lidi do úrovně rovnováhy,do harmonie,na vyšší úroveň vědomí.Zlepšuje funkci imunitního systému,urychluje zotavení po operacích,pomáhá například při artritidě ,rakovině,mozkové obrně,epilepsii… Léčení je na úrovni modlitby,je to požehnání,umění,věda,filosofie. Řeší se úroveň fyzická,emocionální,mentální,duchovní ale i takové,pro které jsme nenalezli slova… Srdečně Vás zvu do salónu budova BAUKOMPLEXU, Havlíčkova 2034,58001 Havlíčkův Brod, Tel: 608/828 113Fotografie:
 
   
 

Komentáře návštěvníků:

11.2. 2015 11:27
Helena Beštová

Velmi pěkný přístup ke klientům, poctivá práce , příjemné prostředí, které velice kladně působí na klienta.
Přidat nový komentář:
 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

Jméno:
E-mail:   - nepovinný údaj
WWW:   - nepovinný údaj
Text:
 

 

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj