Vyber region:
Vyhledávání:

Diskuzní fórum - Výlučné právo na poskytování masáží v pronajatém prostoruMirek - 12.12. 2016 08:22
Pokud si pronajímáte prostory, nezapomeňte požadovat, aby bylo v nájemní smlouvě napsáno, že pronajímatel nesmí bez vašeho vědomí v provozovně pronajmout prostory někomu, kdo nabízí stejné služby jako vy! Nebo můžete dopadnout jako já a můžete narazit na sprostého bezohledného hulváta, jako se to stalo mě!!! Nikdy by mne nenapadlo, když jsem podepisoval nájemní smlouvu, že se ke mě pronajímatel po 13 letech bezproblémové spolupráce zachová takto bezohledně a neprofesionálně:

Pohádka o zlé princezně a lstivém drakovi
 Toulal jsem se světem, a hledal práci pro své ruce. Ne že by byly mé ruce nějak zázračné. Udělal jsem si masérský kurz, ale necítil jsem se ani jako léčitel nebo fyzioterapeut natož lékař. Chtěl jsem pomáhat lidem od bolesti a stresu, v dnešní uspěchané době a také uživit svou rodinu prací svých rukou. V jednom královském věnném městě jsem našel žlutý domek, kde se otevíral kosmetický salon. Vše vypadalo naprosto bez problémů, i když začátky byly těžké. Byl jsem odhodlaný nevzdat to a bojovat. Musel jsem strávit několik měsíců čekáním na klienty a můj měšec se plnil jen pomalu. V době kdy zájem o mé služby stoupal, začal jsem být známý a úspěšný přišly dvě "princezny," které se staly ve žlutém domku mými kolegyněmi v podobném oboru. Snažil jsem se jim pomáhat, jak jsem mohl. Doporučoval jsem je svým klientům, vždyť jsem prožíval stejné začátky jako ony. Obzvlášť jedna mě stále prosila, ať ji pomohu, protože neměla manžela a její měšec byl jen zpola plný. Navázal jsem s ní přátelský vztah a považoval jsem ji za kamarádku a kolegyni. Po několika letech se ale objevil "lstivý drak!" Uchvátil tuto "princeznu,"
mou kolegyni, vzal si ji za ženu a naprosto ji ovládl.  Začal ve žlutém domečku provozovat stejné služby jako já. Přátelsky se ke mně nechoval. Spíše naopak. Od počátku, kdy se lstivě vetřel do žlutého domku, chrlil na mne oheň a síru. To co jsem já budoval 12 dlouhých, let zvládl s přehledem za necelý rok. V širokém okolí rozmísťoval upoutávky na své služby a vychvaloval se jaký je "odborník," fyzioterapeut a doslova léčitel. Choval se ke mně hrubě, používal výhružné a sprosté výrazy. Lstivě se podbízel a kamarádil s ostatními, kteří v domku pracovali  a mne naprosto ignoroval. Jeho manželka "zlá princezna" jej všude vychvalovala, mne pomlouvala a snažila se mně s jeho pomocí uškodit. 
    Nakonec  to dopadlo tak, že mne napadl, hrubě mne urážel a ztloukl.  Nikdo se mne nezastal. Prožíval jsem velké trauma a smutek, ale nevzdal jsem to. Bylo to pro mne těžké po tolika letech opustit žlutý domek. Ale poznal jsem, že většina lidí v královském věnném městě jsou hodní lidé. Pomohli a podpořili mne.
Opustil jsem žlutý domek i lstivého draka i zlou princeznu.  Začínám znovu, jinde, kde jsou hodní lidé. Nevzdal jsem to!

Nový příspěvek:

Vaše jméno: 
Text: 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

 

 

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj