Vyber region:
Vyhledávání:

Registrace nového maséra

Jste masér nebo se ve Vašem zařízení poskytují masáže a zatím nejste na těchto stránkách uvedeni? Budeme rádi, pokud se níže zaregistrujete do bezplatné nebo placené verze. Svého maséra zde hledá denně cca 2 200 návštěvníků. Registrace má i další výhody.


TIP: Jste již zaregistrováni? Informace o svém subjektu si můžete sami změnit v administrační části.Bezplatná registrace

Základní registrace na těchto stránkách je bezplatná. Zveřejnit můžete svou adresu, návštěvníci Vám přes tyto stránky mohou zaslat e-mail. Získáte snadno zapamatovatelnou adresu www.masaze.info/nazev-salonu.

Po zaregistrování v bezplatné verzi Vám na měsíc nastavíme zobrazování v rozsahu placené verze, avšak zdarma. Vše si tak můžete vyzkoušet.

Ukázka bezplatné registrace: Dáša Drobná


Chci bezplatnou zaregistraciPlacená registrace

V placené registraci můžete navíc zveřejnit i kontaktní údaje (telefon, e-mail, www stránky), popis služeb, ceník, fotografie a další informace. Placená registrace stojí 1 490 Kč za rok, nejsme plátci DPH.

Subjekty zveřejňující informace v rozsahu placené verze mají několikanásobně vyšší návštěvnost než subjekty zaregistrované ve verzi zdarma. Ve všech výpisech jsou uvedeny přednostně.

Ukázka placené registrace: Alena Laštovičková U masážního salónu jsou komentáře od návštěvníků.


Chci placenou registraciPokud máte jakékoliv dotazy, rádi Vám na ně obratem odpovíme. Věříme, že Vám můžeme pomoci při získávání nových zajímavých klientů a při zviditelnění se na síti Internet.MASÁŽE.info

telefon: 732 123 456
email: info@masaze.info
 

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj