Vyber region:
Vyhledávání:

Diskuzní fórum - Masáže se sledováním zdravotního účinkuVladimír - 10.10. 2017 09:47
Dobrý den,

mám roky nastaven ceník služeb.
Nyní bych rád připravil program pro klienty, kteří mají dlouhodobé obtíže s pohybovým aparátem a léčí jej u specialisty (neurolog, revmatolog, rehabilitační lékař).

Někteří lidé totiž nechtějí chodit na masáže na rehabilitace, kde s nimi dělají psí kusy a masáž trvá max. 15 minut. Na druhou stranu já nemohu masírovat zadarmo.

Včera se mi na lehátko snažila vylézt starší paní, bylo mi jí hodně líto. Chtěla moji masáž ještě vyzkoušet, právě proto, že na rehalilitacích není spokojená. I přes tu lítost, vyúčtovat ji musím, jsem soukromník.

Nicméně bych takovým lidem nabídl rapidně nižší ceny za klasické masáže. Aby to nebylo zneužíváno, chtěl bych od takových lidí, aby prokázali, že minimálně půl roku obtíže řeší u specialisty a aby jim lékař potvrdil, že masáže nejsou kontraindikací.

Vyvstává však otázka, jestli lidi takto mohu zvýhodnit a v podstatě potvrdit, že je masíruji za účelem úlevy od zdravotních obtíží. V zákoně o veřejném zdraví (či nějak podobně) je totiž uvedeno, že nesmíme masáží sledovat zdravotní stav (přitom už jen dotaz na alergie nebo onemocnění kontraindikující masáže je sledování zdravotního stavu).

Jaký je váš pohled?Radka - 18.10. 2017 09:28
Ahoj Laďo. Vytěsni z hlavy zákony které jsou nesmysl a řiď se srdcem.Mě se děje totéž co tobě. Lidé si udělají kolečko po doktorech a nakonec přijdou za mnou a já jim pomůžu.Tedy pokud již doktoři nenapáchali větší škody než je zdrávo.Slevy nedávám ,je to volba klienta že přišel ke mě.Tím že bych mu dala slevy měl by v hlavě akorát zmatek.
A k poslední otázce: když dělám kraniálku tak komunikuji s klientem co se děje v jeho těle.Vždy se dopídíme kdy a kde začal zdravotní problém.A klientovi se uleví-okamžitě. Tak že je mi jedno co říká zákon ,jak je napsán a jak ho nějaký psychopat zformuloval.Já sleduji co se děje v těle a proč,a kdy to začalo.Klient to většinou sám pojmenuje a uvědomí si co udělal sám sobě. No tak ať mu to někdo podle zákona zakáže. Všechno je to nesmysl. Neznám nikoho koho by moje masáž kdy poškodila. Vidím více poškozených ve zdravotnických zařízeních.Tam můžou i usmrtit pacienta a projde jim to. Přeji ti hodně štěstí.Hledej pravdu.. vždy

Nový příspěvek:

Vaše jméno: 
Text: 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

 

 

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj