Vyber region:
Vyhledávání:

Jana Runge Endlerova

Palackého 147
411 11 Lovosice
okres Litoměřice

Zobrazit adresu na mapěMobil:
604 692 805 SMS zdarma T-Mobile

E-mail:
Napsat masážnímu salónu  e-mail ... endlerova.j@seznam.cz

WWW:
www.masaze.info/endlerova-jana

Popis:

Nabídka :sportovní a kasická masáž
aroma masáž zad a šíje
medová masáž(detoxikační)
indická masáž hlavy
lymfodrenáž
havajská masáž

bankování
tradiční thajská masáž
thajská olejová celotělová masáž
thajská masáž nohou
harmonizační masáž sumana
hot stones -masáž lávovými kameny
čokoládová masáž
lifting obličeje
Tejpování
doplnkové služby-depilace celé nohy ,lýtka ,ruceCeník:

DOBA MASÁŽÍ SE POHYBUJE OD 30 DO 90 MINUT.
90min.MASÁŽ KLASICKÁ CELKOVÁ 630,-kč
45min. MASÁŽ KLASICKÁ ČÁSTEČNÁ 380,-kč
90min. MASÁŽ SPORTOVNÍ CELKOVÁ 630,-kč
45min.MASÁŽ SPORTOVNÍ ČÁSTEČNÁ 380,-kč
60min. MASÁŽ MEDOVÁ (detoxikační) 500,-kč
45min.MASÁŽ HAVAISKÁ ČÁSTEČNÁ 380,-kč
90min.MASÁŽ HAVAISKÁ CELKOVÁ 580,-kč
40min. INDICKÁ MASÁŽ HLAVY 300,-kč
50min.Lymfodrenáž 480,-kč
20min.REFLEXNÍ TERAPIE NOHOU 280,-kč
30min.BANKOVÁNÍ 250,-kč
DEPILACE 50,- 200,- DLE ČASTI TĚLA
REBOX 60,-
20min.parafínové zábaly od 50,-kč do200,-kč
2,5-3 hod.TRADIČNÍ THAJSKÁ MASÁŽ 1200,-kč
60min.tradiční thajská masáž 500,-kč
60-120 min.thajská olejová celotělova masáž 700,-
60 min. thajská masáž nohou 300,-kč
45min. hot stones lávové kameny 500,-kč
90min.hot stones 980,-kč
60min.lifting obličeje 480,-kč
75min.anticelulitidní masáž s ozonovým zábalem 480,-kč
AURIKOTERAPIE(akupresura ušního boltce)cena i doba individuální
1,5-2,5hod.čokoládová masáž 750,-kč-1500,-kč
DTT- speciální lečebná metoda CENA 350,-kč
Kinezitaping cena od metruOtevírací doba:

po 8:00 do 15:00
ut 8:00 - 15:00
st 8:00 - 15:30
čt 8:00 - 15:00
pá 8:00 - 14:30
so po telefonické domluvě
po té dle dohody s klientem možnost i večerní hodinyDoprovodné služby:

Od migrén,bolestí zad ,bolestí kloubů,rukou a nohou pomůže nejlépe dvouměsíční pobyt u moře,ale vzhledem k tomu ,že naše malá česká zem nemá moře,nabízím široké spektrum masáží.
Ztěch všeobecně známých:

MASÁŽ KLASICKÁ
Před každou masáží používame zázvorový zábal na prohřátí celého těla.Působí protizánětlivě a má samohřívací schopnost.Následuje masáž ,která trvá 35-40 minut.Masáže provádíme částečné nebo celkové dle přání klienta.při masáži dochází k uvolnění napětí svalových vláken,svalových úponů a šlach,promasírování a překrvení všech svalových skupin,tím zlepšení hybnostikloubů a odtoku lymfy z problematických částí těla(horní,dolní končetiny).Tato masáž je vhodná pro zlepšení kondice ,je věkově neomezená(dle posouzení konkrétního stavu klienta můžeme stanovit indikace a kontraindikace).Cena 380,-kč doba cca 50min.

MASÁŽ SPORTOVNÍ
před každou masáží používame zázvorový zábal na prohřátí celého těla.Působí protizánětlivě a má samoprohřívací schopnost.Následuje masáž ,kterou můžeme provádět částečně nebo celkově je dráždivější(razantnější)postihují hlubší vrstvy svalové hmoty,povzbuzují sval k vyššímu výkonu a delšímu zatížení.Stanovení indikací a kontraindikací.Cena 380,- doba cca 50min.

MASÁŽ LYMFATICKÁ(lymfodrenáž)
je manuální tlaková masáž ,při které dochází k uvolnění lymfatických cest ,snížení otoků a bolestivosti kloubů je účinná proti tvorbě celulitidy a napomáhá jejímu odstranění.
Může plnit několik funkcí: a)kosmetická,estetickká_zlepšení vzhledu těch nejhezčích partií ženského těla.Potlačení a zamezení tvorby celulitidy.podpoření elasticity kůže,zlepšení prokrvení a odvedení škodlivých látek z podkoží včetně podkožního tuku, snížení objemu.
b)regenerační,podpoření návratu krve z končetin,odstranění křečí z lýtek,snížení lymfatických otoků,zvýšení pohyblivosti končetin.
Lymfodrenáž se provádí speciálními přípravky.
Doba cca50 min. cena 480,-kč

ALTERNATIVNÍ MASÁŽE A TERAPIE

AROMAMASÁŽ-využívá působení éterických olejů,tedy přírodních silic, získaných destilací rostlin.Účinky těchto éterických olejů jsou velice rozmanité,dají se spolu vhodně kombinovat a ovlivnují pozitovně nejen oblast fyzickou ,ale velice příznivě i naší psychiku.
Během aromamasáže se speciální,velmi jemnou technikou olejpostupně aplikujeme do pokožky celého těla,odkud se vstřebáva do organismu.Tato masáž je pocitována jako velmi příjemná a uvolnující .Její okamžité i dlouhodobé účinky jsou pak pro mnohé nezasvědcené značně překvapující.Poznejte kouzlo aromaterapie a nechte přírodu ,aby Vám poskytla úlevu při vašich obtížích.
cena 250,-kč diba cca 45-60min.

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY -zbavíme se napětí ,které se shromažduje v ramenou, krku a častech hlavy.Masáž kůže na temenu hlavy podporuje přísun živin.Tímto pomáhá masáž rozptýlit celkové napětí,zlepšuje nejen stav vlasů,ale součastně hraje neocenitelnou úlohu při problémech spojených se stresem.Těmi jsou bolesti hlavy
a příliš namáhané oči.Hlava ,krk ramena jsou důležitá energetická centra v tělě.Ve stresu jsme rozzlobení a napětí se zečíná hromadit.Později se projevuje v podobě ztuhlého krku a ramen,napětí v očích a někdy i
vypadáváí vlasů.Masáž hlavy važaduje práci v pevném a jemném rytmu ,aby pomohla zrušit blokády a zbavit člověka nepohodlného stupnujícího se napětí.Účinek není jen fyzický ,působí i na emocionální úrovni.Zklidnuje duši,podporuje uvolnění a ulevuje od stresu.
Doba trvání cca.45min. cena: 250,-kč

HAVAJSKÁ MASÁŽ(lomi lomi)-masáž,která svými relaxačímia terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější.Vychází z velice jemných a plynulých technik které pocházejí přimo z havajských ostrovů.Při této masáži,masér ,používá jak prsty tak i předloktí a lokty.Ač to zní jako že je tato masáž bolestivá,opak je pravdou,klient se po této masáži cití v naprosté pohodě ,velmi dobře.Jedna z nejžádanějších masáží.
Doba trvání cca 45min. cena 380,-kč celkova 580,-kč

LIFTING OBLIČEJE-vyhlazovací masáž obličeje .Nová manuální metoda vyhlazování obličeje s ihned viditelným účinkem.Jistě je vám znám pojem lifting jako operační zákrok,při kterém se provádí napínání pokožky.Ve světě je velmi populární manuální terapie,která využívá pouze masáže.
Lifting-vyhlazovací masáž obličeje je oblíben ihned viditelných účinků,protože se zaměřujeme na mimické svaly obličeje s hlubokými a detoxikačními účinky .Působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů.
Výraz obličeje znázornuje v jakém jste psychickém stavu.
Velmi vytížení jedinci mají strhaný a unavený výraz.Pokud se dokážete tento výraz některou z metod např,liftingem odtranit,pomůžeme klientivi i psychicky
(je to zdůvodu mnoho reflexních zakončení na obličeji,ne mnoho partiíbývá tak citlivá jako právě obličej). Dokážete tedy nejen krásně vypnout pokožku ,ale i navodit pocit pohody a harmonie ,což se zobrazí na větším sebevědomí a spokojenosti klienta.Reflexní účinek je zde výrazný a přispívá z 80% celkovému zlepšení psychiky touto metodou.
Tato masáž brání stárnutí pleti ,vzniku vrásek ,podporuje regeneraci ,zvyšuje pružnost pokožky,má pozitivní vliv na psychiku a zásadně
snižuje napětí v obličeji.
Doba trvání cca. 60min cenä 480,-kč

TRADIČNÍ THAJSKÁ MASÁŽ-co to je?
Tradiční thajská masáž je prastaré léčitelské umění,které představuje jedinečný systém technik - jako "aplikovaná hatha jóga" či populární název "jóga pro líné".
Tradiční thajská masáž nespočívá jen v působení síly na tlakové body,ale také v uvolnění svalů,kloubů,šlach,chodidel natažení páteře.Prostředky práce s tělem této unikátní relaxační masáže jsou akupresura a jóga.Její obrovská výhoda spočívá v uceleném způsobu léčby.
Otevřením a pročištěním energetických drah a center se dosáhne nejen toho,že pohyb,který nám dělal velké problémy,se pro nás stane snadno proveditelným,neboť vše souvisí se vším,začne se lepšit i celkové zdraví.
Mačkáním tlakových bodů se posílí činnost vnitřních orgánů a tím se zvýší i naše odolnost v celkovém slova smyslu.Následně se dostaví úžasná rehabilitace a regenerace organismu - odstranění bolesti zad a svalstva,následků stresu,psychosomatických onemocnění,zlepšení krevního oběhu apod.
Jak se thajské masáže provádějí?
Thajská masáž spočívá v působení síly na tlakové body,uvolňuje svaly,klouby,šlachy,chodidla,natahuje páteř a přináší tělu celkové fyzické a psychické uvolnění.
Tím se liší od naší běžné masáže,která pracuje pouze se svaly.
Masérka při masáži používá palce,dlaně,lokty,kolena a chodidla tak,aby mohly vyvinout tlak kombinovaný s protahováním a akupresurou,aby došlo k odblokování linií energie a ve všem těle navodily celkovou harmonii.
Samotná masáž probíhá na matraci speciálně k tomuto účelu vyrobené.Nejprve se začínají masírovat chodidla,kde je velké množství reflexních plošek a ty pak po promasírování pomohou uvolnit problematická místa.Pokračuje se nohama v poloze na zádech přes břicho a horní končetiny,po té následuje poloha na boku a na břiše,končí vsedě.
Jak často se má thajská masáž absolvovat,abych dosáhl maximální rehabilitace organismu?
Odpověď na tuto otázku není jednoduchá.Jedna masáž nepomůže odstranit problémy naráz,ale postupně,proto se doporučuje pravidelnost a tím i možnost provést sestavu thajské masáže,která bude přímo šitá na míru.Je možné si vybrat z různých typů masáže:Tradiční Thajská masáž ...spočíva v působení síly na tlakové body,uvolňuje svaly,klouby,šlachy,chodidla,natahuje páteř a přináší tělu celkové fyzické a psychické uvolnění.
2 - 2,5 hod. 1200,-Kč , 60 min 500,-Kč

THAJSKÁ OLEJOVÁ MASÁŽ
je mírnější forma klasické thajské masáže,kde se vyvíjí na jednotlivé body menší tlak.
Vaše tělo bude podrobeno systematické tlakové masáži od temene hlavy,přes šíji,páteř a zádové svaly.
Zvláště příjemnéje pak promasírování paží a nohou,včetně jednotlivých prstů.
Při olejové thajské masáži se používají speciální masážní oleje.Je blahodárná díky své technice.Masíruje se celé tělo špičkovými oleji.Je hluboce relaxační a příznivě působí nejen na mysl,ale i na unavené svaly.
Thajská olejová masáž pomáhá při bolestech hlavy ,problémech kloubů,zlepšuje krevní a mízní oběh.Díky thajské masáži se posiluje imunita a člověk se cítí svěží a fit.Při pravidelných thajských masážích se zvyšuje obranyschopnost a organismus se dostává do rovnováhy.
1,5-2 hod. cena 700,-kčTHAJSKÁ MASÁŽ NOHOU
Thajská masáž nohou spočívá ve stimulaci reflexních bodů jednotlivých lidských orgánů,spojenou s masáží svalů lýtek,vmasírování přírodního masážního oleje do chodidel a v neposlední řadě protažení a uvolnění jednotlivých prstů na nohou.
Thajská masáž nohou
má velmi uvolnující účinek a působí příznivě na psychiku a odbourávání stresu.
Půlhodinka ,nemáteli více času ,jistě stačí. ale hodina na přání nadchne.
doba trvání 60min. cena 300,-kč

ARIKULOTERAPIE(akupresura ušního boltce)
Ušní boltec zobrazuje všechny orgány našeho těla .Jedná se o metodu popisující 200 bodů na ušním boltci a vztah k orgánům našeho těla.Stimulace těchto bodů má za úkol posílit samoléčebné pochody organismu.

HORKÉ LÁVOVÉ KAMENY(HOT STONES)
Hot Stones jako masáž horkými kameny dokáže navodit báječné pociti úlevy a relaxu.Proto je masáž Hot Stones ve světě tak žádaná.Určitě si dokážete představit příjemné teplo pravých lávových kamenů,které svojí vibrací a teplem ovlivnují energetické dráhy v těle ,působí blahodárně na mysl a perfektně uvolnují zatuhlé svaly.Při masáži Hot Stones se používa špičkových olejů a výtečných technik .Dokáže navodit pocit absolutního klidu a uvolnění.Klienti na sobě sledují báječné uvolnující učinky masáže Hot Stones ještě několik dní po masáži.Doba trvání 45-90min. cena 500,-kč 980,-kč

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ
Proč čokoládová masáž a zábal?
Čokoládová procedura významě tonizuje a vyhlazuje pokožku.
Čokoládová kůra zabranuje stárnutí.
Čokoláda přináší především ženám kvalitní péči o pokožku celého těla ,plná vitamínů,minerálů,koenzimů a antioxidantů.Významným způsobem potlačuje celulitidu a vzhled pokožky.Čokláda blahodárně působí na krásu a dobrou náladu .
Pokožka se zbavuje šupin ,vrásek ,odumřelých buněk,strií.
Vliv látky fenyletylamin,způsobuje dobrou náladu ,je např.velmi koncentrovaný v mozku zamilovaných.
Projevení Teobrominu ,který uvolnuje cévy a tím snižuje krevní tlak
Vysoký podíl vápníku a hořčíku(proto po čokoládě saháme,při psychickém vypětí)
doba trvaní 1,5-2,5 hod. cena: 750,-kč 1500,-kč
V
Po čokoládové masáži se člověk cítí svěže a uvolněně. Čokoláda zajistí skvělý vzhled a péči o pokožku, pokožka bude svěží a krásná, svaly uvolněné a odpočaté. Vůně čokolády bude jen třešničkou na dortu, vítejte ve světě luxusní péče…

ANTICELILUTIDNÍ MASÁŽ S OZONOVÝM ZÁBALEM
Anticelulitidová ozonová masáž je velmi účinná masáž v boji proti celulitidě a únavě nohou, formování postavy a zlepšení kvality pokožky. Celulitida se projevuje především u žen a to díky odlišnému uspořádání podkožního vaziva než je u mužů (ale i u nich se vyskytuje, především v oblasti břicha a hýždí). Dále souvisí s odpadními látkami v buňkách a mezibuněčných prostorách a jejich špatné odvádění lymfatickým systémem. Celulitida se vyskytuje i u velmi štíhlých žen. Tato speciální masáž má za účel působení na tukové buňky ze zvlákněného podkoží a stimulování podkožní struktury pro lep‘í podkožní metabolismus a zlep‘ení odtoku nežádoucích látek. Po anticelulitidové masáži se provede ze‘tíhlující ozónový zábal, který zlep‘í krevní oběh a zbaví tělo toxických látek

Anticelulitidová ozonová masáž se provádí postupem kde dochází ke: Stimulaci podkožní tukové struktury. Ovlivňuje se hluboký krevní a lymfatický systém. Kompresní hmaty mají příznivý vliv na podkožní metabolismus a dochází poté k lepšímu vstřebávání tuků. Aktivují se hluboké svalové struktury a rozrušují tukové tkáně. Masáží se ovlivńují hluboké i povrchové kapiláry a svaly, tím dochází k výborné regeneraci a relaxaci, vyhlazování kůže, rozrušování tukových buněk, strií, prasklinek a především celulitidy.

Poté se provede jemná ozónová masáž a vtírání aktivního ozonu. Ozon je látka, která má výrazně stimulační účinek na v‘echny buňky lidského organismu. Z mnoha účinků, které má, nás zajímá zejména jeho účinek na kůži a podkoží ve smyslu potlačení a prevence celulitidy, vyhlazení strií a drobných žilek, kožních erozí a vypínání kůže, dále jeho účinek na stimulaci metabolismu v organismu, regenerační a relaxační.
Doba trvání 75min.cena 480,-kč
Kinezio - taping
Kinezi-taping
je to speciální technika pro fixování a regeneraci kloubů i svalů pomocí speciálních lepících pásek určených přímo pro Kinezi -taping. Technika se používá především na odbourání bolesti , zmírňuje chronické či akutní bolesti , podporuje svaly v pohybu, uvolňuje nahromaděnou lymfatickou tekutinu, pomáhá slabým svalům tím, že je uvádí do normální polohy. Pásky jsou pružné a vodě odolné proto mohou být na těle nalepeny 5 - 7 dnůDalší informace:

Zdůvodu povodní jsem byla nucena opustit prostor plaveckého bazenu . Prozatím provozuji v Sulejovicích, Husova 111.Od 1.9.2013 budu provozovat nově v Lovosicích, adresu ještě upřesnim , nebo volejte na aktuálni tel.číslo.604692805

Těším se na Všechny klienty .
Nová adresa provozovny : Palackého 147
Lovosice
budova DSL :-)


Od 1.1.2017 nové ceny masažíFotografie:
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
   
 

Komentáře návštěvníků:

25.11. 2011 18:28
René

Dobrý den. Dal by se u vás koupit dárkový poukaz?
13.12. 2010 21:19
dita

dobrý den.. chtela bych se zeptat. Delate nejake darkové poukazy na masáže??
12.8. 2010 1:30
iva

cena masáže je 450,-kč
3.8. 2010 21:01
Iva

Dobrý den. Za jakou cenu, prosím, nabízíte lifting obličeje? Je zde uvedena cena 450 a níž je 350. Děkuji za informaci. Iva
9.7. 2010 18:50
jana

na pojištovnu nedělám..........pouze hotově nebo flexi pass a další poukázky
9.7. 2010 18:49
jana

ano akceptuji
9.7. 2010 12:30
Olga

Dobrý den,
ráda bych se zeptat, zda k Vám můžu přijít na doporučení od obvodního lékaře s předpisem na 6 x masáž krční a hrudní páteře.
Děkuji
2.5. 2010 21:32
jana

ano
2.5. 2010 21:02
Nela

Ráda bych se zeptala, zda akceptujete platbu formou Flexi passů (Sodexo). Děkuji
Přidat nový komentář:
 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

Jméno:
E-mail:   - nepovinný údaj
WWW:   - nepovinný údaj
Text:
 

 

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj