Vyber region:
Vyhledávání:

1. škola tradiční čínské medicíny

Dělnická 54
170 00 Praha 7
okres Praha 7

Zobrazit adresu na mapěMobil:
602 317 120 SMS zdarma O2

E-mail:
Napsat masážnímu salónu e-mail ... info@tcm.cz

WWW:
https://www.tcm.cz

Popis:

1.škola tradiční čínské medicíny, spolek, který se zabývá organizací seminářů tradiční čínské medicíny a Institute Andao, která je dodavatelem masáží tuina, cvičení qigong, neigong, otevírají 21. listopadu 2018 studium - Základy tradiční čínské medicíny.
Naše škola čínské medicíny poskytuje zájemcům jedinečnou možnost specializace v několika oblastech. Po prvním roce studia získá student přehled o jednotlivých oborech TČM a dokáže nasměrovat sebe i své příbuzné potřebným směrem ke zdraví a pomoci jim u těch nejjednodušších zdravotních obtíží prostřednictvím diety a masáží. Po tomto roce se může rozhodnout více pro manuální techniky a využít unikátní možnosti studia čínských masáží tuina, která má nepostradatelnou roli a je to vedle akupunktury, dietetiky, fytoterapie plnohodnotná léčebná disciplína čínské medicíny. Tuina využívá diagnostických metod čínské medicíny a na základě důkladné diagnózy je provedena masážní technika (většinou sled technik) směřující k nápravě dynamiky qi (čchi) v organismu a tím je docíleno uzdravení či zmírnění příznaků choroby.Pokud má student spíše zájem o zlepšení svého vlastního zdraví může si vybrat rok studia léčebného cvičení – medical qigong. Chce-li jít skutečně do hloubky, může pokračovat ve studiu akupunktury nebo fytoterapie, kde má dostatek prostoru, aby se mohl soustředit na jeden obor a zvládnout jeho základy i diagnostiku. Na naší škole umožňujeme i studium více oborů najednou, pokud student dojde k názoru, že má dostatek energie, času i financí, aby je zvládal. Je rovněž možné během studia svůj obor změnit, pokud naopak usoudí, že je pro něj to, co si zvolil, příliš náročné.

Toto studium je vhodné nejen pro zájemce o TČM, ale také pro maséry, kterým rozšíří obzory v dalších léčebných metodách.

Více informací naleznete na www.tcm.cz, případně na našich Dní otevřených dveříKomentáře návštěvníků:

7.3. 2018 10:09
Denisa Hunalová
http://tcm.cz

Dobrý den paní Stumpová, veškeré informace obdržíte na www.tcm.cz, případně emailem na info@tcm.cz
7.3. 2018 9:40
Dagmar Stumpova

Dobry den jaky musi mit vzdelani na tento kurz ?
Přidat nový komentář:
 
Ochrana proti spamu. Kolik je čtyřikrát čtyři?

Jméno:
E-mail:
WWW:   - nepovinný údaj
Text:
 

 

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj